Soczewki okularowe

Soczewki okularowe

74 wyników

Wysokiej jakości soczewki okularowe – wszystko, co najlepsze dla Twoich oczu

Soczewki okularowe są poddawane surowej ocenie użytkowników. Nie ma w tym niczego dziwnego, w końcu muszą być niezawodne w każdej sytuacji. Spełniają szereg ważnych funkcji, stąd ich parametry mają niebagatelne znaczenie w kontekście codziennego noszenia. Wiemy, że z soczewkami nie ma żartów, dlatego podchodzimy do nich ze szczególną uwagą. Jeżeli interesują Cię wysokiej jakości soczewki okularowe, to trafiłaś bądź trafiłeś pod właściwy adres.

W poszukiwaniu ideału – najlepsze szkła do okularów

Obecnie na rynku są dostępne setki artykułów, o których doskonałości zapewniają producenci. My jednak nie nabieramy się na tanie marketingowe zagrywki. Przygotowując ofertę, selekcjonujemy produkty, włączając do asortymentu tylko te, które przejdą zwycięsko przez sito wygórowanych wymagań. Jak powszechnie wiadomo, trudno jest znaleźć ideał, jednak my podchodzimy do zadania ambitnie i z profesjonalnego punktu widzenia proponujemy Ci soczewki okularowe o idealnej charakterystyce.

Zadbaj o wzrok dzięki zaawansowanym soczewkom

Na e-okularnicy.pl znajdziesz soczewki okularowe marek uznanych przez specjalistów. Ich znakomite właściwości odgrywają niebagatelną rolę w przypadku noszenia na co dzień. Czego zatem możesz się spodziewać po soczewkach takich firm jak choćby JZO, Nikon, Hoya czy Essilor? Przede wszystkim niezawodności. Zapewniają one wygodę dzięki przejrzystości i świetnemu kontrastowi. Dzięki nim zapomnisz też o uciążliwym zjawisku odbicia światła na powierzchni soczewek. Twoje oczy nie będą zmęczone zarówno podczas spędzania czasu przy komputerze, jak i aktywności na zewnątrz, gdzie występuje szkodliwe promieniowanie UV. Niestraszne okażą się im zarysowania i zmienne warunki atmosferyczne. Bez względu na sytuację idealnie wywiążą się ze swojego podstawowego przeznaczenia. Będą też współgrać wizualnie z oprawkami, tworząc z nimi efektowną całość.

Ranking szkieł okularowych – te soczewki mogą znaleźć się w Twoich oprawkach okularowych

Soczewki korekcyjne muszą być dobrane pod kątem wady wzroku, stylu życia, wieku oraz oczekiwań użytkownika. Z tego powodu najlepsze szkła do okularów to takie, które pomagają lepiej i ostrzej widzieć – w pracy, na drodze, podczas uprawiania sportu i w szkole. Powinny być dobrane z pomocą optometrysty lub zalecone przez lekarza.

Ranking szkieł okularowych nie może być wyznacznikiem tego, jakie soczewki wybierzesz do swoich oprawek. U nas znajdziesz produkty, które pomogą Ci lepiej widzieć w różnych warunkach. Są to szkła okularowe:

  • z polaryzacją – odbijają one poziome wiązki światła. W ten sposób eliminują zjawisko odblasków. Dzięki temu w okularach z soczewkami z polaryzacją ryzyko oślepienia przez refleksy świetlne jest mniejsze;
  • ze specjalnymi powłokami: hydrofobową, oleofobową i antystatyczną – zabezpieczają one soczewki przed zabrudzeniem oraz ułatwiają utrzymanie ich w czystości;
  • ze szkła organicznego – są one odporne na stłuczenia, a przy tym bardzo lekkie, dlatego uważa się je za najlepsze szkła do okularów dla dzieci;
  • o szerokich strefach widzenia – przydają się one m.in. kierowcom, którzy muszą uważnie obserwować sytuację na drodze;
  • z filtrem światła niebieskiego – takie soczewki to przeszkoda dla groźnego dla ludzkiego oka promieniowania emitowanego przez monitory komputerowe czy wyświetlacze tabletów. Filtr ten mają najlepsze szkła do okularów dla osób pracujących przed komputerem.

Jakie są najlepsze szkła do okularów do czytania?

Tak jak każde soczewki korekcyjne, tak i te powinny być przepisane przez okulistę lub kupione po wizycie u optometrysty. Szkła do okularów do czytania to tzw. plusy, które mają moc +0,25 dioptrii i więcej.

Co jednak w sytuacji, gdy potrzebujesz szkieł, aby widzieć dobrze zarówno z daleka, jak i bliska? Co zrobić, jeżeli dalekowzroczność utrudnia Ci np. nurkowanie? W naszej ofercie znajdziesz samoprzylepne segmenty do czytania i bliży do okularów korekcyjnych. Wystarczy je przykleić na soczewkach już znajdujących się w oprawkach, aby móc lepiej widzieć to, co znajduje się tuż przed nosem.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszymi produktami. Soczewki okularowe o ciekawym wyglądzie i rewelacyjnych parametrach powinny być podstawowym elementem wyposażenia wszystkich okularników.