Korekcyjne okulary sportowe Rec Specs na lekcje WF-u

Młodzieżowe okulary sportowe do korekcji marki Rec Specs to jedne z najlepszych modeli wybieranych przez zawodowych sportowców z całego świata na mecze i treningi. Zaprojektowane i wyprodukowane przez legendarną amerykańską markę okulary sportowe do korekcji są wyposażone w elastyczne mocowania utrzymujące je zawsze na swoim miejscu. Od chwili zaistnienia na rynku firma Liberty Sport dba o najlepsze standardy ochrony oczu dla aktywnych młodych ludzi. Okulary sportowe do korekcji marki Rec Specs docenili profesjonaliści w wielu dyscyplinach, a rozsławili koszykarze NBA, pokazując się w okularach sportowych do korekcji Rec Specs z mocującymi opaskami na meczach ligowych transmitowanych na cały świat. Okulary na WF – juniorskie modele Rec Specs z soczewkami do korekcji i kultowymi gumkami są teraz dostępne także na e-okularnicy.pl!

Okulary dla dzieci na WF od profesjonalisty — Liberty Sport

Firma Liberty Sport niemal od pół wieku produkuje doskonałe oprawki i soczewki, które spełniają najwyższe wymagania młodych adeptów sportu. Najlepsze okulary sportowe do korekcji Rec Specs z elastycznym paskiem mocującym zostały specjalnie stworzone do pracy w krańcowo trudnych warunkach. Rozwiązania stosowane przez firmę Liberty Sport spełniają bardzo wysokie światowe standardy ochrony oczu dla osób bardzo aktywnych, a po okulary Rec Specs sięgają miłośnicy ekstremalnych aktywności, amatorzy dynamicznych sportów i rodzice energicznych dzieci, dla których ochrona oczu swoich podopiecznych jest priorytetem. Zaangażowanie w ciągłe badania nad jakością i udoskonalenia techniczne oraz nieustająca adaptacja technologicznych nowinek stawia Liberty Sport na pozycji niedoścignionego lidera branży sportowych okularów korekcyjnych.

Dziecięce oprawki do okularów korekcyjnych Rec Specs Active

Dziecięce oprawki do okularów korekcyjnych Rec Specs Active 

Okulary sportowe dopasowane do soczewek o dowolnej mocy

Okulary sportowe korekcyjne Rec Specs posiadają rozwiązania, które pozwalają na montaż w oprawce dowolnych szkieł o każdej mocy. Z łatwością pomagają uporać się z dyskomfortem oraz ubytkami widzenia dzieciom z krótko- i dalekowzrocznością, astygmatyzmem czy nadwrażliwością na światło. Okulary sportowe dla dzieci i młodzieży firmy Liberty Sport obejmują wszystkie aspekty ochrony, oferując najwyższy komfort i niezrównany styl. Wyposażając w nie swoje pociechy, stwarzamy im warunki do prawidłowego rozwoju i ekspresji na miarę indywidualnych potrzeb oraz możliwość swobodnego udziału w grach rówieśniczych i aktywnościach szkolnych.

W juniorskich i młodzieżowych okularach sportowych na WF — Rec Specs z mocującymi gumkami — Twoje dziecko zapomni nie tylko o dyskomforcie związanym z noszeniem okularów, ale i o samej obecności „drugich oczu” na głowie. Nareszcie można będzie bez reszty oddać się grze, bez konieczności ciągłego poprawiania zsuwających się oprawek i chronienia twarzy przed potencjalnym uderzeniem piłką. A zabawy zespołowe i lekcje WF-u staną się prawdziwą przyjemnością.

Okulary sportowe korekcyjne o optymalnej wytrzymałości

Okulary sportowe korekcyjne na WF z serii dla młodzieży zostały zaprojektowane tak, aby były praktycznie niezniszczalne. Do produkcji oprawki wykorzystano specjalny materiał zapewniający ekstremalną wytrzymałość i najwyższą elastyczność. Nie ma mowy o przypadkowym uszkodzeniu oprawek czy szkieł, nawet podczas bardzo silnego uderzenia czy wypadku. Okulary zostały stworzone tak, aby wytrzymały próbę czasu i sprostały wyzwaniom temperamentu juniorów. Swobodnie dadzą się zginać, skręcać, stukać, a nawet upuścić na ziemię.

W sklepie e-okularnicy.pl znajdziesz wzmacniane okulary sportowe dla dzieci i młodzieży w dwóch kategoriach. Wyspecjalizowana linia okularów juniorskich Rec Specs Impact dla najmłodszych i młodzieży szkolnej została stworzona z myślą o najsilniejszej ochronie przed naprawdę mocnymi uderzeniami. Natomiast druga — Rec Specs Active — to nieco bardziej uniwersalne modele do użytku codziennego zaprojektowane i wykonane w sposób, który pozwala im wytrzymać najbardziej szalone dziecięce eksperymenty. Zależnie od intensywności uprawianego sportu, oba modele mogą doskonale sprawdzić się podczas lekcji WF-u w szkole Twoje dziecka.

Okulary sportowe na lekcje WF-u i zaawansowane treningi

Podczas intensywnego treningu i na lekcjach WF-u, podczas których odbywają się intensywne potyczki i starcia typowe dla sportów kontaktowych, idealnie sprawdzą się okulary sportowe korekcyjne Rec Specs (z gumkami mocującymi), wyposażone w dodatkowe elementy, takie jak:

  • formowana wyściółka, która zapewnia dodatkową przyczepność, wygodę i trwałość,
  • nylonowa rama, wytrzymująca nawet silne uderzenia,
  • miękki, hipoalergiczny mostek TPR dla dodatkowego wsparcia i komfortu,
  • miękkie, gumowe końcówki zauszników,
  • elastyczne opaski do idealnego dopasowania do kształtu głowy,
  • rowki odpowietrzające – dla lepszej cyrkulacji powietrza,
  • etui do okularów i ściereczka w komplecie.

Dzięki dodatkowym mocowaniom i zabezpieczeniom okulary Rec Specs pozostaną na głowie dziecka tak długo, jak potrzeba — przez całą lekcję, a nawet wielogodzinny trening, zapewniając perfekcyjne widzenie i chroniąc oczy przed urazami.

Okulary sportowe do korekcji Rec Specs Morpheus II

Okulary sportowe do korekcji Rec Specs Morpheus II

Wygodne okulary sportowe Rec Specs – dla zdrowia i ochrony

Podczas rozgrywek sportowych czy meczu spadająca z nosa para okularów może nie tylko przeszkodzić w grze, ale i doprowadzić do kontuzji czy groźnych wypadków. Zdajemy sobie sprawę, że bezpieczeństwo jest bardzo ważne, równie istotne jak dobre widzenie i komfort. Dlatego oferujemy sportowe okulary dla dzieci, które łączą wszystkie te zalety – są mocne, bezpieczne, zdrowe i wygodne. W sklepie e-okularnicy.pl klienci znajdą okulary sportowe Rec Specs z gumkami dla dzieci i młodzieży — odpowiednie na lekcje WF, rozgrywki czy treningi poza szkołą, oraz uniwersalne oprawki dla dzieci do codziennego noszenia o nieco bardziej klasycznej linii. W razie wątpliwości i pytań warto skontaktować się z obsługą sklepu e-okularnicy.pl. Pozostałych klientów – już dziś zapraszamy do zakupów.