Etui

Etui

Dopasuj parametry:  • 17,00 zł - 54,00 zł


22 wyników

Etui na okulary – ochrona soczewek i oprawki 

Okulary są produktem delikatnym, który zdecydowanie wymaga ochrony. Trzeba dbać zarówno o ramki, chroniąc je przed odkształceniem, jak i o same soczewki, dbając by nie zostały stłuczone czy zarysowane. Najlepszym i najprostszym sposobem na bezpieczne przechowywanie okularów jest odpowiednie etui dopasowane do wielkości naszego modelu. Ponieważ wzorów i kolorów są niemal nieskończone ilości, wybór nie będzie łatwy. Etui powinno nam się podobać, ale i odpowiadać potrzebom samych okularów. W idealnie dobranym pudełeczku będą one unieruchomione, ale nieściśnięte. Dobrze, jeśli do środka zmieści się ściereczka, którą w razie potrzeby, sięgając po okulary, będziemy mieć zawsze pod ręką. Podobnie, jak futerał – jeśli nosisz okulary na co dzień, miej go przy sobie, nawet gdy nie planujesz odkładać swoich „drugich oczu”.

Twarde czy miękkie etui na okulary? 

Odpowiedź na pytanie „twarde czy miękkie etui?” tylko pozornie jest prosta. To prawda, że twarde zdecydowanie chroni bardziej, a sztywne ścianki uniemożliwiają ściśnięcie szkieł i oprawek. Pod tym względem pudełkowe etui jest najlepszą i optymalną ochroną do Twoich okularów. Jednak nie zawsze takiej potrzeba. Kopertówka czy malutka torebeczka, sztywny neseser z wydzielonymi komorami doskonale poradzą sobie z bezpiecznym przechowaniem okularów, które świetnie poczują się otulone miękką saszetką. Zapinana na zamek, miękka i wyściełana od wewnątrz torebeczka na okulary, łatwiej zmieści się do gotowej przegródki nie rozpychając jej i nie zajmując wiele miejsca. A przy tym zapewni Twoim szkłom skuteczną ochronę przed zabrudzeniem, kurzem, czy ryskami.

Świetne etui na okulary dla dorosłych i dzieci 

W naszym sklepie kupisz miękkie etui na zameczek w atrakcyjnych kolorach, bądź usztywniane pudełeczko na swoje okulary zapinane magnesem, klipsem lub zatrzaskiem. Wiodącą marką naszej oferty w tej kategorii są etui wykonane przez polską firmą Albinex – piękne, wytworne futerały dla kobiet, mężczyzn i dla dzieci. Duże i małe, materiałowe i skóropodobne, gładkie i w zwierzęce desenie, w intensywnych barwach i stonowanej kolorystyce – wszystkie gadżety świetnej jakości o przeróżnych formach, które zadowolą najwybredniejsze gusta, a dzieciom przyniosą mnóstwo radości. Świetny design, aktualne wzornictwo, wyborne połączenie wysublimowanej elegancji z minimalistyczną skromnością powodują, że etui na okulary to coś więcej, niż zwykły futerał. To również wyraźny element stylizacji, wyznacznik stylu i dobrego gustu właściciela!