Outlet

Outlet

350 wyników

Świetne okulary w jeszcze niższej cenie

Potrzebujesz okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych lub sportowych? Chcesz coś ładnego i na topie, ale nie zamierzasz wydawać fortuny na najnowszy model sprzed tygodnia? Koniecznie zajrzyj do naszego outletu! Mamy okulary dla niej, dla niego i dla dzieci - wszystkie w obniżonych cenach, wysokiej jakości i uznanych marek. Oferta jest tak szeroka, że bez trudu uda się znaleźć coś wyjątkowego dla siebie lub bliskiej osoby. Eleganckie i wysublimowane modele do garsonki, sukienki i wieczorowej kreacji, dynamiczne modele dla aktywnych kobiet, casualowe, sportowe czy biznesowe oprawki dla panów i pełne uroku, śliczne kolorowe okularki dla najmłodszych – u nas znajdziesz model, którego od dawna szukasz, w znacznie atrakcyjniejszej cenie. 

Wysokiej klasy marki okularów dla niej i dla niego

Znalezienie dobrej jakości okularów w przystępnej cenie nie jest sprawą łatwą. Na rynku można znaleźć rozbudowaną ofertę okularów, których klasa pozostawia wiele do życzenia. Dlatego chcąc ułatwić Ci zadanie, zebraliśmy w jednym miejscu doskonałe modele dla mężczyzn i kobiet – o rozmaitej rozpiętości cenowej i stylistycznej. Znajdziesz tu świetne marki, takie jak Alexander McQUEEN, Anne Marii, Liw Lewant, Vogue, Valentino, KENZO, Bodyych, Carrera, Lacoste, Solano czy Dior a także wiele innych marek - wiodących producentów na światowym rynku okularów. Okulary słoneczne z szarą i brązową soczewką, modne pomarańczowe i niebieskie lustrzanki oraz oprawki do okularów korekcyjnych - fantazyjne, minimalistyczne, w stylu retro i o klasycznym wzornictwie. Wszystko na wyciągnięcie ręki. 

Wyjątkowe okulary sportowe i dla dzieci

Jeśli szukasz okularów dla swojego dziecka lub sportowych oprawek, które pozwolą jeszcze aktywniej spędzać czas, nasz outlet będzie najlepszym wyborem. Oferujemy świetne dziecięce modele Solano, Success, Fisher Price dla najmłodszych i nieco starszych dzieci oraz wyjątkowe sportowe fasony Rec Specs - na lekcje wf-u, treningi i zaawansowane aktywności. Sportowe okulary tej ostatniej marki, renomowanego amerykańskiego producenta, znajdziesz również w rozmiarach 53 – 55 – w wersjach dla starszej młodzieży i dorosłych z niemal 40-procentową zniżką! To najlepsza okazja, by zaopatrzyć się w profesjonalny gadżet do uprawiania każdego rodzaju sportu – również kontaktowego i o niezwykłej dynamice. Modele, poza swoimi niezliczonymi zaletami, pozwalają na samodzielny montaż szkieł korekcyjnych, nawet o szerokich zakresach mocy.