Okulary sportowe korekcyjne Rec Specs dla piłkarzy

Okulary sportowe do korekcji – zaprojektowane i wyprodukowane z niezwykłą starannością przez legendarną amerykańską markę Rec Specs – to najwyższa jakość, komfort i renoma. Te chętnie używane przez sportowców na całym świecie okulary do wysokiej aktywności wyposażono w elastyczny pasek lub gumkę, dzięki którym oprawki nie zsuwają się i nie spadają, co umożliwia swobodną, nawet bardzo dynamiczną grę. Utrzymujące je zawsze we właściwym miejscu mocowania to szansa, by na chwilę zupełnie zapomnieć o wadzie wzroku i możliwość poświęcenia całej energii, uwagę i skupienia sportowej walce – bez konieczności ciągłego poprawiania oprawek. 

Od początku swojego istnienia firma Liberty Sport – producent wysokiej klasy okularów i oprawek sportowych – stawia na komfort i bezpieczeństwo oraz dba o najwyższe światowe standardy ochrony oczu dla najbardziej aktywnych. Okulary sportowe do korekcji marki Rec Specs doceniają profesjonaliści i mistrzowie reprezentujący wiele dyscyplin sportowych. Podczas międzynarodowych transmisji ligowych rozgrywek okulary sportowe do korekcji Rec Specs z elastycznym paskiem noszą koszykarze NBA. Tymczasem w Polsce świetne modele okularów do gry w piłkę nożną – zarówno dla dorosłych użytkowników, jak i juniorów – są już dostępne na e-okularnicy.pl!

Okulary sportowe do korekcji Rec Specs Slam Patriot

Okulary sportowe do korekcji Rec Specs Slam Patriot

Niezwykle wytrzymałe okulary do gry od Liberty Sport

Firma Liberty Sport niemal od pół wieku produkuje doskonałe oprawki i soczewki korekcyjne, które spełniają wymagania zawodowych sportowców oraz miłośników aktywności na każdym etapie zaawansowania. Korekcyjne okulary sportowe Rec Specs z elastycznym paskiem do gry zespołowej na boisku zostały stworzone z uwzględnieniem rygorystycznych atestów ochrony nawet w ekstremalnie trudnych warunkach. Rozwiązania wykorzystane przez firmę Liberty Sport wyznaczają światowe standardy osłony oczu dla okularów sportowych i korekcyjnych. Zaangażowanie w ciągłe badania nad jakością produktów, wysokie wymagania technologiczne, innowacyjność i najsurowsze testy wytrzymałości sprawiają, że marka nie ma sobie równych. 

Juniorskie okulary korekcyjne na mecze i treningi

Okulary sportowe korekcyjne do piłki nożnej przede wszystkim muszą być komfortowe i absolutnie wytrzymałe. Nie ma mowy o nieustannym poprawianiu oprawek podczas gry czy pilnowaniu, aby nie spadły z nosa. Istotna będzie także ich wytrzymałość, bo w trakcie sportów kontaktowych, takich jak piłka nożna, nietrudno o urazy i niebezpieczne dla zdrowia wypadki. Gdy liczy się bezpieczeństwo wzroku, kompromisy nie wchodzą w grę. Dlatego dla optymalizacji ochrony okulary wyposażono w elastyczny pasek oraz antypoślizgowe wykończenia specjalnie wyprofilowanych zauszników, które zawsze utrzymają oprawki na miejscu. Nie tylko przez cały mecz oraz godziny wyczerpujących treningów, ale i podczas lekcji WF-u czy aktywnych zabaw z przyjaciółmi po lekcjach na podwórku i na boisku. 

W sklepie e-okularnicy.pl znaleźć można okulary sportowe dla dzieci i młodzieży w dwóch kategoriach. Wyspecjalizowana linia okularów juniorskich Rec Specs Impact dla najmłodszych i młodzieży szkolnej została stworzona z myślą o najsilniejszej ochronie przed uderzeniami i poprawionej widoczności. Druga kategoria to uniwersalne, niezniszczalne oprawki dla dzieci z linii Rec Specs Active do użytku codziennego, tak zaprojektowane, aby wytrzymać najbardziej szalone eksperymenty: wyginanie, ściskanie, upadki na ziemię, a nawet bezpośrednie spotkanie z piłką.

Dziecięce oprawki do okularów korekcyjnych Rec Specs Active Drop

Dziecięce oprawki do okularów korekcyjnych Rec Specs Active Drop

Korekcyjne okulary sportowe w trosce o Twój wzrok

Okulary sportowe do korekcji z linkami Rec Specs posiadają rozwiązania, dzięki którym zapomnisz o ograniczeniach i trudnościach, z jakimi borykają się aktywne fizycznie osoby z wadą wzroku. Dzięki niesamowitej konstrukcji i pomysłowym rozwiązaniom projektantów znikają wszelkie bariery hamujące sportowy entuzjazm oraz codzienną i ekstremalną aktywność. Okulary sportowe do piłki nożnej wykonane są z mięsistego i bardzo trwałego tworzywa, o kształcie który idealnie dopasowuje się do geometrii twarzy. Dzięki temu oprawki i soczewki zawsze świetnie przylegają, zapewniając maksymalną wydajność ruchową bez zaburzania widzenia. Miękkie gumowe końcówki to dodatkowa amortyzacja wstrząsów i komfort dla skóry twarzy i delikatnych stref głowy.

Oprawki Rec Specs stworzone są w sposób, który pozwala na zastosowanie niemal wszystkich rodzajów soczewek korekcyjnych wskazanych przez okulistę oraz szkieł wyposażonych w dodatkowe filtry. To rozwiązanie sprawdzi się w poprawie ostrości widzenia na dużą i bliską odległość – jest doskonałe w przypadku krótko- i dalekowzroczności oraz w przypadku astygmatyzmu. Okulary sportowe dla dorosłych i młodzieży firmy Liberty Sport obejmują wszystkie aspekty ochrony, oferując najwyższy komfort i doskonałą korekcję. Dzięki szkłom korygującym wadę wzroku nie musisz już dłużej wybierać między okularami i sportem, nawet przy głębokim niedostatku widzenia. 

Świetnie wyposażone okulary korekcyjne do piłki nożnej

Okulary sportowe do korekcji Rec Specs z elastycznym paskiem doskonale chronią oczy i korygują wadę wzroku, bez efektu dyskomfortu wywołanego sztywnością typową dla konwencjonalnych okularów sportowych. Szczególne elementy konstrukcyjne oraz unikalne zintegrowane rozwiązania technologiczne zapewniają maksymalną ochronę wzroku i wydajność, a dyskretne dodatki – wyjątkowy komfort podczas najtrudniejszej sytuacji na meczu i treningu. Okulary sportowe Rec Specs z elastycznym paskiem mają wiele udogodnień, wśród których znajdziesz:

  • formowaną wyściółkę zapewniającą dodatkową przyczepność, wygodę i trwałość,
  • opatentowaną konstrukcję tarczy okularów przystosowaną do montażu każdego rodzaju soczewek korekcyjnych,
  • nylonową ramę, która wytrzymuje nawet bardzo silne uderzenia,
  • miękki, hipoalergiczny mostek TPR dla dodatkowego wsparcia i komfortu,
  • elastyczny pasek, by optymalnie dopasować okulary do kształtu głowy,
  • rowki odpowietrzające usprawniające cyrkulację powietrza – Model Maxx Air,
  • i dodatkowo w zestawie – półsztywne etui i ściereczkę do czyszczenia, które zapewnią oprawkom i szkłom dodatkową żywotność. 

Poszukując okularów, zawsze warto mieć na uwadze ich przeznaczenie. Jeśli zależy nam nie tylko na osłonie oczu przed promieniowaniem słonecznym, utratą widoczności po zmroku czy osłoną przed kurzem i pyłem, lecz także na ochronie przed urazami, postawmy na wzmacniane okulary sportowe poddawane specjalnym testom pod kątem odporności na uderzenia. Tylko takie wyposażenie zapewni nam i naszym dzieciom należytą ochronę podczas gry kontaktowej czy gwałtownego upadku na murawę. Zapraszamy do kontaktu z obsługą sklepu e-okularnicy.pl.