Okulary sportowe korekcyjne Rec Specs – idealne na rower

Okulary sportowe do korekcji Rec Specs na rower to najwyższej klasy modele stworzone przez legendarną, renomowaną amerykańską markę Liberty Sport. Od początku swojego istnienia firma kładzie szczególny nacisk na najlepsze standardy ochrony oczu sportowców. Dlatego okulary z logo marki są tak chętnie wybierane przez aktywne osoby na całym
świecie – przedstawicieli ogromnej większości dziedzin sportu, zawodowych kolarzy i amatorów. I to niemalże w każdym wieku. Firma, dla której priorytetem jest optymalna osłona oczu i najwyższy komfort użytkowników, co roku wypuszcza na rynek udoskonalone modele dedykowane profesjonalistom i osobom początkującym, miłośnikom zarówno zrównoważonej, jak i ekstremalnej aktywności, dorosłym, dzieciom i młodzieży. Dziś modele okularów korekcyjnych Rec Specs na rower, wyposażone w kultowe, mocujące opaski, dostępne są również na e-okularnicy.pl!

Wyjątkowe okulary sportowe na rower od Liberty Sport

Okulary sportowe na rower Rec Specs, dzięki doskonale wyprofilowanej linii i aerodynamicznej formie, ściśle przylegają do oczu i skroni, jednocześnie optymalnie dopasowując się do kasku. Dodatkowo podtrzymywane przez gumową opaskę nie mają najmniejszych szans na zmianę pozycji, nawet podczas najbardziej dynamicznej jazdy czy wywrotki. To wyjątkowe zabezpieczenie, bo choć wypadki na rowerze nie są tak częste, jak mogłoby się wydawać, to należą do wyjątkowo urazowych. W przypadku rowerowych sportów mocna ochrona oczu – szczególnie wyposażonych w szkła korekcyjne - będzie więc bezdyskusyjnie konieczna.

Amerykańska firma Liberty Sport produkuje wyjątkowe oprawki i soczewki korekcyjne (nie produkuje soczzewek korekcyjnych, my wstawiamy tam szkła innych producentow), które odpowiadają wymaganiom sportowców na każdym etapie zaawansowania. Najlepsze okulary sportowe Rec Specs z soczewkami do korekcji, wyposażone w mocujące gumki, zostały stworzone do jazdy na rowerze nawet w najbardziej trudnych warunkach – i to zarówno terenowych, jak i atmosferycznych. Rozwiązania wykorzystane przez firmę Liberty Sport już od prawie pół wieku wyznaczają najwyższe światowe standardy ochrony oczu dla najbardziej aktywnych. Firma, nie zapominając o świetnym, dynamicznym designie, stawia na komfort, funkcjonalność – oraz bezwzględnie – maksymalne bezpieczeństwo.

Okulary sportowe do korekcji Leader C2 XS

Okulary sportowe do korekcji Leader C2 XS

Okulary sportowe Rec Specs – zapomnisz o wadzie wzroku!

Okulary sportowe Rec Specs na rower z uwagi na możliwość montażu szkieł korekcyjnych o niemal dowolnych parametrach, są idealnym rozwiązaniem dla aktywnych osób z wadą wzroku. Doskonale sprawdzają się przy krótko- i dalekowzroczności, astygmatyzmie czy nadwrażliwości na światło. Okulary spełniają, a nawet przewyższają, standardy odporności na uderzenia dla sportów kontaktowych i ekstremalnych. Opatentowana konstrukcja tarczy w połączeniu ze sportową krzywizną bazową 6 pozwala na zamontowanie szerokiego zakresu mocy soczewek korekcyjnych. Kształt okularów sprawia, że idealnie dopasujemy je do większości kasków, całkowicie zapominając o obecności szkieł korekcyjnych podczas jazdy.

Okulary sportowe do korekcji mają oprawę wykonaną z mięsistego, bardzo trwałego tworzywa o zdolności idealnego zestrojenia z geometrią ludzkiej głowy. Plastyczność formy sprawia, że korekcyjne okulary rowerowe Rec Specs harmonizują z niemal każdym kształtem twarzy, umożliwiając cyklistom całkowite skupienie się na wykonywanej czynności. Miękkie, gumowe końcówki dopasowują się do twarzy, zapewniając dodatkową amortyzację podczas jazdy na wybojach. Okulary sportowe na rower z linkami Rec Specs chronią oczy i korygują wzrok bez efektu dyskomfortu wywołanego sztywnością konwencjonalnych okularów sportowych, nawet w najbardziej dynamicznych sytuacjach.

Okulary sportowe na rower z kolekcji Rec Specs posiadają dodatkowe udogodnienia, wśród których znajdziesz:

  • miękkie gumowe końcówki, dla lepszej wygody,
  • gumki mocujące, które uniemożliwią przesuwanie okularów na głowie podczas jazdy,
  • rowki odpowietrzające dla zwiększenia cyrkulacji powietrza,
  • profilowany mostek z miękką, dopasowaną kolorystycznie wyściółką,
  • i dodatkowo w zestawie - półsztywne etui i ściereczkę do czyszczenia, by jak najdłużej zachować okulary w idealnym stanie.

Okulary sportowe do korekcji Rec Specs F8 STREET SERIES (Peace & Love)

Okulary sportowe do korekcji Rec Specs F8 STREET SERIES (Peace & Love)

Okulary sportowe z soczewkami do korekcji – kiedy warto? 

Uwielbiasz jazdę na rowerze, rodzinne wycieczki za miasto, jednak aktywność w klasycznych okularach korekcyjnych sprawia Ci dyskomfort? A może obserwując szaloną jazdę swojego dziecka po torze i skateparku, szukasz sposobu optymalnego zabezpieczenia jego wciąż rozwijających się oczu? Zawodowi sportowcy i zapaleni cykliści z wadą wzroku raczej nie będą mieć wątpliwości, czy warto zainwestować w okulary Rec Spec na rower. Reszcie podpowiadamy – dobre okulary sportowe do korekcji to podstawa, by w pełni i bez żadnych obaw (o wygodę czy bezpieczeństwo) cieszyć się jazdą na rowerze! I to zarówno po ulicach, parkach, jak i podczas wojaży za miasto.

Podczas uprawiania większości dyscyplin prawidłowe, ostre widzenie to podstawa. Obserwowanie drogi podczas pedałowania oraz dostrzeżenie w odpowiednim momencie przeszkody, zwierzęcia czy innego pojazdu, może uchronić przed niejedną poważną kontuzją. Cross w terenie czy na leśnej ścieżce, choć przyjemny, też do łatwych nie należy. Nie pomagają dziury w ziemi, gałęzie i korzenie, które na czas trzeba spostrzec i wyminąć. Dlatego potrzeba specjalnego zabezpieczenia oczu, które dadzą profesjonalne okulary sportowe korekcyjne Rec Spec. Klasyczne okulary do codziennego użytku zdecydowanie nie zapewnią takiego komfortu i zabezpieczenia, jak opracowane przez fachowców gogle. Co więcej, w sytuacji realnego zagrożenia mogą wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Dlatego wybierając się na rower, sięgaj po niezawodne i opatentowane rozwiązania, takie jak okulary sportowe Rec Spec do korekcji wzroku z mocującymi gumkami!

Okulary Spec Rec na rower dla uczniów, młodzieży i dorosłych

W sklepie internetowym e-okularnicy.pl klienci znajdą okulary sportowe Rec Specs do korekcji z opaskami z gumy – zarówno dla dorosłych, jak i małoletnich użytkowników. Świetne modele dla kobiet i mężczyzn obejmują bogate wzorniczo, kolorystycznie i funkcjonalnie okulary, które doskonale sprawdzą się zarówno podczas wyczynowej, jak i rekreacyjnej jazdy na rowerze – w mieście i terenie. Szeroka oferta, pełna stylowych i nowoczesnych propozycji, pozwoli odnaleźć coś dla siebie każdemu zapalonemu cykliście, na co dzień borykającemu się z wadą wzroku.

W dziale młodzieżowym znalazły się natomiast okulary z gumkami Rec Specs w dwóch kategoriach – dla młodszych dzieci i juniorów oraz nastolatków. Specjalna linia Rec Specs Impact obejmuje modele opatentowanych oprawek dla uczniów i młodzieży szkolnej, odpowiednich na rower, WF oraz treningi poza szkołą. Druga - Rec Specs Active - to uniwersalne, bardzo wytrzymałe, a nawet niezniszczalne oprawki dla dzieci do codziennego noszenia. Zaprojektowane tak, aby znieść najtrudniejsze testy wytrzymałościowe, jakie mogą zaserwować swoim okularom ciekawi świata nastolatkowie podczas szalonych zabaw. 

W razie pytań dotyczących wyboru odpowiedniego modelu Rec Specs warto skontaktować się z obsługą sklepu e-okularnicy.pl.