Ochronne

Ochronne

20 wyników

Okulary ochronne

Solidne okulary ochronne są ważnym i często niezbędnym środkiem ochrony indywidualnej. Komplet okularów zabezpiecza szczególnie wrażliwe na uszkodzenia wskutek urazów czy kontaktu z czynnikami zewnętrznymi części ciała – oczy i ich okolice. W sklepie e-okularnicy.pl znajdziesz szeroki wybór profesjonalnych i atestowanych modeli znajdujących zastosowanie w zakładach pracy oraz prywatnych warsztatach czy garażach.

Niezawodne okulary ochronne dla większego bezpieczeństwa 

Okulary ochronne są niezbędnym elementem wyposażenia pracowników hal produkcyjnych, warsztatów mechanicznych, spawalni i innych zakładów przemysłowych czy laboratoriów. Ponadto chroniące oczy akcesorium powinno znaleźć się w prywatnej kolekcji każdego miłośnika majsterkowania. W sklepie e-okularnicy.pl znajdziesz wszystko to, co niezbędne, aby ochronić swoje oczy przed odpryskami, substancjami chemicznymi i promieniowaniem: gogle do spawania, modele ochronne z wkładką korekcyjną, osłony boczne do ochrony przed promieniowaniem optycznym i czynnikami mechanicznymi wykonane z polimeru medycznego lub skóry, osłony na nos z miękkiego kewlaru i nakładki ochronne na szkła. Co ważne, wszystkie produkty wyprodukowano z materiałów o wysokiej trwałości, są też odporne na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne. Ich przemyślana konstrukcja spełnia wszystkie rygorystyczne normy BHP.

E-okularnicy.pl – zaufaj doświadczeniu!

Wybierając okulary ochronne z kolekcji prezentowanej na naszej stronie, stawiasz na pewność i bezkompromisowy standard. Wszystkie modele prezentowane na wirtualnych półkach salonu optycznego pochodzą z katalogów uznanych w branży producentów. Okulary ochronne dostępne w sprzedaży są najlepszym dowodem na to, że wysoka jakość i niska cena nie muszą się wykluczać. Nasi klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo. Nie jesteś pewien, jaki model będzie dla Ciebie optymalny? Zapraszamy do kontaktu – wspólnie znajdziemy najkorzystniejsze rozwiązanie!