Jak kupić dodatkowe nakładki polaryzacyjne do oprawek Solano Clip-On

Oprawki z nakładką przeciwsłoneczną Clip-On marki Solano to produkt do którego możesz dokupić zapasowe nakładki jako osobne akcesorium.

Jak zatem znaleźć nakładkę, która będzie pasowała do posiadanego już modelu? 

Po wewnętrznej stronie zausznika znajdziesz oznaczenie modelu okularów, np CL 90098 B, gdzie CL to oznaczenie linii produktu, ciąg cyfr to kod modelu, a litera na końcu oznacza kolor.

 

Oznaczenie dodatkowych nakładek różni się od oznaczenia opraw samym przedrostkiem - SC, natomiast kod modelu pozostaje ten sam.

Wobec tego do modelu okularów CL 90098 B pasować będzie nakładka SC 90098 B, i każda inna posiadająca ten sam kod modelu, czyli SC 90098 A, B i C ( Litery A,B,C oznaczają wariant kolorystyczny)

                 

UWAGA! Dodatkowe nakładki pasują tylko i wyłącznie do modelu posiadającego taki sam kod - ciąg cyfr. Nie ma możliwości dopasowania nakładki od innego modelu niż posiadany.

Nakładki na magnes nie będą pasowały do okularów, które nie są w technoligii Clip - ON, nie będą również pasowały do oprawek tego typu innych producentów.

Wskazówka! Najszybszy sposób na znalezienie poszukiwanego modelu to wpisanie w lupce w prawym głównym rogu ciągu cyfr z kodu, w przypadku naszego przykładu będzie to 90098. W wynikach wyszukiwania pojawią się zarówno okulary jak i nakładka o ile takie produkty będą dostępne.