Przeciwsłoneczne

Przeciwsłoneczne

180 wyników

Dokucza Ci słońce? Wybierz nakładki przeciwsłoneczne na okulary!

Ostre promienie słoneczne potrafią uprzykrzyć życie. Najbardziej dają się we znaki latem, ale zimą także potrafią być uporczywe, zwłaszcza przy zalegającej na zewnątrz pokrywie śnieżnej. Istnieje jednak skuteczna metoda, pozwalająca chronić oczy przed wspomnianymi dolegliwościami – i nie jest to siedzenie w domu. Nakładki przeciwsłoneczne na okulary zabezpieczą wzrok przed nieprzyjemnymi skutkami światła naturalnego, dlatego ich zakup jest jedynym rozsądnym posunięciem.

Zaawansowane technologicznie nakładki na okulary

Dostępne na e-okularnicy.pl nakładki na okulary charakteryzują się zaawansowanymi parametrami. Doskonałym przykładem potwierdzającym tę tezę są nakładki na okulary Solano. Produkty bydgoskiej firmy cechuje wysoka jakość wykonania zestawiona z najnowszymi zdobyczami z dziedziny okulistyki. 

Nakładka na okulary wspomnianej marki jest wyposażona w technologię polaryzacyjną wspartą dobroczynnymi filtrami, choćby takim jak UV. Do produkcji akcesoriów wykorzystywany jest ultralekki materiał, który stosuje się m.in. do wytwarzania części do samolotów. Dzięki niemu nakładka przeciwsłoneczna na okulary nie ciąży na nosie i jest ponadprzeciętnie wytrzymała na uszkodzenia.

Dopasuj nakładki do własnych preferencji

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko nakładki na okulary Solano. Proponujemy też wyroby innych firm, różniące się nieco specyfiką od wspomnianego wcześniej podmiotu. Ogromny wachlarz kolorystyczny pomoże Ci dobrać nakładki w pożądanej barwie. Również pod kątem kształtów z łatwością odszukasz model idealnie dopasowany do Twoich okularów. Dysponujemy ponadto specjalistycznymi soczewkami przeciwsłonecznymi oraz szerokim asortymentem łatwych w montażu adapterów.

By nie zgubić się w gąszczu nakładek, adapterów i soczewek, zbudowaliśmy dla Ciebie panel filtrujący, dzięki któremu zawęzisz obszar wyszukiwania do interesujących Cię produktów. Zaznaczając poszczególne parametry, wyizolujesz spośró innych akcesorium ściśle dostosowane do Twoich preferencji. Pamiętaj, że u nas nabędziesz także nakładki przeciwsłoneczne na okulary na wymiar

Nakładka przeciwsłoneczna na okulary idealnym prezentem

Nakładka na okulary może być też doskonałym prezentem. Warto o niej pamiętać w okresie świątecznym lub gdy zbliżają się urodziny bliskiej osoby. Okaże się praktycznym upominkiem dla każdego – zarówno dla skarżącego się na światłowstręt, jak i wielbiciela niezakłóconej intensywnym promieniowaniem słonecznym aktywności na świeżym powietrzu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań chętnie udzielimy wyczerpujących odpowiedzi.