Dodatki

Dodatki

15 wyników

Dodatki do okularów dla miłośników sportu 

Noszenie okularów korekcyjnych nie musi wykluczać aktywności nawet na bardzo zaawansowanych poziomach czy eliminować z uczestnictwa w sportach kontaktowych. Aktualnie znajdziemy całą masę akcesoriów i gadżetów, które pozwolą na błyskawiczny montaż w okularach sportowych korekcyjnych soczewek. A także zapewnią stabilne utrzymanie okularów na głowie nawet podczas najbardziej dynamicznych ruchów i akrobacji. Okulary do bliży lub dali na narty, skateboard, do biegania i do nurkowania? Dziś to żaden problem! Podobnie jak możliwość uczestniczenia w treningach judo, a nawet toczenia walk bokserskich z wadą wzroku. Dobrze dopasowane oraz doposażone okulary nie tylko zapewnią doskonały widok, ale i skutecznie ochronią oczy przed urazami.

Wkładki korekcyjne i adaptery do okularów 

W naszym sklepie znajdziesz wkładki korekcyjne oraz adaptery, które pomogą wyposażyć wybrany model okularów sportowych czy masek do nurkowania w soczewki korekcyjne. Większośc akcesoriów dedykowana jest konkretnym modelom okularów sportowych Leader i X-Kross o konkretnych szerokościach i wysokościach soczewek oraz mostków. Adaptery i wkładki nadają się do samodzielnego montażu poprzez wciśnięcie w okulary (w specjalnie przygotowane szczeliny) i są niezwykle łatwe do zdemontowania. Dzięki mocnemu i stabilnemu połączeniu z okularami nie ma możliwości zmiany położenia wkładki nawet podczas najbardziej intensywnych i dynamicznych ruchów. Dzięki nim w okularach sportowych zamontujemy soczewki o mocach od +/- 4,0 dpt. z cyl. +/-2,0 dpt. 

Akcesoria podtrzymujące – zauszniki i opaski

By okulary nie spadały i irytująco nie zsuwały się co kilka chwil, potrzebne będą dodatki podtrzymujące i unieruchamiające nasze „drugie oczy”. Przydać mogą się taśmy i gumki, antypoślizgowe zauszniki a także specjalne, elastyczne opaski trzymające oprawki okularów – w rozmiarach dla kobiet i mężczyzn. Wiele gadżetów przygotowano również z myślą o dzieciach – te przydadzą się zarówno aktywnym maluchom i ich rodzicom, mogą być niezbędne podczas szkolnych lekcji wf-u, jak i towarzyszyć młodym sportowcom podczas zaawansowanych treningów. Wszystko, co potrzebne, by podczas aktywności czuć się bezpiecznie i komfortowo, znajdziesz w naszej ofercie w kategorii „Akcesoria - Dodatki”, w tym również zestawy wkładek do okularów sportowych Leader, części zapasowe soczewek czy elementy zamienne do okularów sportowych.