Przeciwsłoneczne

Przeciwsłoneczne

5 wyników

Przeciwsłoneczne soczewki korekcyjne

Okulary przeciwsłoneczne to dla osób bez wady wzroku często tylko stylowy gadżet, dodatek do letniej stylizacji. Osobom z wadami wzroku zapewniają odpowiedni komfort widzenia i pozwalają czerpać radość z letnich, pogodnych dni. 

Przeciwsłoneczne okulary korekcyjne nie tylko będą się dobrze komponować z letnim lookiem, ale i zapewnią maksymalną ochronę oczu przed promieniami UV – przy jednoczesnym zachowaniu ostrości widzenia. 

Przeciwsłoneczne soczewki korekcyjne – dla kogo?

Sięgnij po przeciwsłoneczne soczewki korekcyjne, jeśli zależy Ci na ochronie wzroku w słoneczną pogodę, ale z jakiegoś powodu nie chcesz decydować się na szkła fotochromowe. Przebywanie na nasłonecznionym terenie bywa męczące nawet dla zdrowych oczu. Powoduje ono mrużenie, łzawienie i szybkie zmęczenie oczu. Wzrok obarczony wadą jest bardziej wrażliwy, wymaga więc jeszcze większej troski.

Dopasuj soczewki przeciwsłoneczne do swoich potrzeb. Wybieraj między kolorami szkieł – zdecyduj się na odcień szary, brązowy lub zielony. Możesz zdecydować się też na powłokę lustrzaną w kolorze zielonym, pomarańczowym, srebrnym, złotym, niebieskim lub fioletowym. Postaw też na dodatkowe funkcjonalności soczewek przeciwsłonecznych. Czy mają posiadać opcję redukcji grubości? Powłokę antyrefleksyjną? Możliwość dopasowania do oprawek sportowych? A może powłokę utwardzającą lub być bardziej odporne na uderzenia? Możliwości jest naprawdę dużo. Zadbaj o komfort swoich oczu i wybierz najlepszą opcję.