Akcesoria

Akcesoria

343 wyników

Nakładki polaryzacyjne z ochroną przeciwsłoneczną

Nakładki polaryzacyjne to doskonałe rozwiązanie, by w szybki sposób przekształcić noszone na co dzień okulary korekcyjne w chroniące oczy okulary przeciwsłoneczne. Są niezwykle praktyczne, a wygodny i błyskawiczny sposób montowania za pomocą systemu clip-on sprawdza się świetnie, kiedy potrzebujemy dodatkowej osłony przed ostrym słońcem lub w trakcie długiej jazdy samochodem. Nakładki, jakie oferujemy – renomowanych marek Jens Hagen, Liw Lewant czy Solano – to świetne zabezpieczenie przed promieniami UVA, UVB i UVC (filtr UV400) oraz najlepszy sposób na zniwelowanie refleksów świetlnych, poprawy jakości i ostrości widzenia. W naszym sklepie znajdziesz zróżnicowaną ofertę nakładek o szkłach w rozmaitych kształtach i kolorach, uniwersalne, w standardowych rozmiarach, a nawet z możliwością przycięcia.

Elementy dekoracyjne, funkcyjne i terapeutyczne

Łańcuszki, sznureczki i urocze zdobienia do okularów to coś, co ucieszy niejednego estetę i niemal każde dziecko. Dzięki wyjątkowym dodatkom spersonalizujemy swoje okulary i udekorujemy je tak, by stały się niecodziennym i nieodłącznym elementem stroju. Pełne wdzięku łańcuszki z listkami czy kuleczkami oraz kolorowe gumki i wielobarwne opaski pozwolą nie tylko ozdobić nasze okulary, ale i zabezpieczyć je przed upadkiem i przypadkowym zniszczeniem. Dodatkowa ochrona będzie szczególnie istotna w przypadku osób bardzo aktywnych, małych dzieci oraz sportowców. Dla tych ostatnich przygotowaliśmy adaptery i wkładki korekcyjne, a także specjalne gumowe osłonki nosa skroni oraz antypoślizgowe zauszniki. Osoby zmagające się z dolegliwościami typu „suche oko” czy rodzice leczący swoje dzieci z zaburzeń widzenia, takich jak zez, niedowidzenie oraz podwójne widzenie, znajdą w naszym sklepie akcesoria i gadżety wspomagające terapię – wilgotne komory, plastry na oko, obturatory czy relaksujące wzrok maski do spania. 

Akcesoria do czyszczenia, pielęgnacji i ochronne etui

Nasze okulary potrzebują nie lada opieki i dbałości. Czyste szybki na co dzień są koniecznością i komfortem, troską o zdrowe oczy i dobre samopoczucie. Mało co frustruje tak bardzo, jak zaparowane okulary, ryski, przez które trudno zobaczyć szczegóły, czy zakrywające widoczność plamy. Dlatego tak istotne jest posiadanie odpowiednich akcesoriów do pielęgnacji naszych soczewek i ochrony oprawek. W naszym sklepie kupisz wysokiej klasy produkty do czyszczenia soczewek okularowych, a przy okazji również obiektywów aparatów fotograficznych czy ekranów LCD. Oferujemy podręczne płyny o funkcji anti fog, preparaty do polerowania i dezynfekcji HAYNE, Chemax i SeeGreen, w wersjach klasycznych i antyalergicznych, a także świetnej jakości ściereczki z mikrowłókna do przecierania soczewek. Do zabezpieczenia okularów polecamy wyjątkowe etui polskiej marki Albinex w wersjach dla dorosłych i dzieci . Dzięki temu okulary będą nie tylko wyglądać idealnie, ale i służyć w doskonałej formie przez długie lata.