Dla dzieci

Dla dzieci

17 wyników

Fajne akcesoria do okularów dla dzieci 

Okulary dla dzieci nie odbiegają jakością od tych dla dorosłych. Dlatego nasze pociechy, szczególnie te nieco starsze, coraz chętniej godzą się na noszenie okularów dobranych przez optometrystę. Wciąż jednak trudno przekonać najmłodszych, że specjalne soczewki umieszczane w oprawkach na ich twarzy są czymś, co pomoże w zabawie, nauce i na dłuższą metę poprawi samopoczucie. Tutaj przydadzą się inne argumenty. Kolorowe akcesoria, fantazyjne przypinki, wielobarwne gumki i opaski powinny skłonić młodsze dzieci do noszenia okularów i sprawić, by czynność ta była atrakcyjna i przyjemna. Przydadzą się więc również stabilizatory, które pomogą utrzymać okulary na miejscu nawet podczas intensywnych zabaw.

Akcesoria, które umilają codzienność

Noszenie okularów nie musi być nudne. Zaopatrzmy swoje dzieci w akcesoria i gadżety, które ubarwią codzienność i sprawią, że korzystanie z okularów będzie mogło stać się po prostu ciekawsze, łatwiejsze i pełne frajdy. Warto pamiętać, że noszenie „drugich oczu” to dodatkowy obowiązek. Trzeba pamiętać, by okularów nieopatrznie gdzieś nie zostawić, aby nie upadły. Dzieci powinny wiedzieć, że nie wolno dotykać szybek paluszkami, a podczas zabawy uważać na ten kruchy drobiazg - z perspektywy dziecka posiadanie okularów może być zatem niemałym utrapieniem. Dlatego zadbajmy o komfort, montując maluchowi specjalne sznureczki lub gumki, dzięki którym ciągłe pamiętanie o okularach nie będzie tak wyczerpujące, a wciąż zsuwające się z noska oprawki – frustrujące i odbierające chęć do zabawy. 

Gumki, kolorowe zauszniki i wesołe amulety 

W naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzeba, by noszenie okularów przez Twoją pociechę kojarzyło się wyłącznie z dobrą zabawą. Kolorowe gumki i wielobarwne tasiemki przytrzymają okularki na nosie, nie pozwalając im się zsuwać i opadać, a stabilne mocowanie za pomocą antypoślizgowych zauszników otworzy drzwi do świetnej, beztroskiej zabawy i szalonych gier na boisku. Kolorowe sznureczki z ozdobnikiem, co dzień w innym kolorze lub bezbłędnie dopasowana do stylizacji? Dlaczego nie. Mając pod ręką wesołe akcesoria dla dzieci, które umilają dni, można bawić się dowoli, pozwalając dziecku swobodnie wyrażać siebie. Małemu amatorowi futbolu z pewnością do gustu przypadną gumki do okularów z piłką, sznureczek z różową kokardką – małej modnisi, a fantazyjne amulety do mocowania na zausznikach marki Miraflex Blinks – każdemu dziecku bez wyjątku.