Okulary z nakładką przeciwsłoneczną - dla zdrowia i wygody

Okulary z nakładką przeciwsłoneczną powstały z myślą o osobach poszukujących sposobu na ochronę oczu przed słońcem, bez konieczności rezygnowania z klasycznych okularów korekcyjnych. Choć wiele osób z wrażliwością na słońce, próbuje uporać się z problemem wady wzroku, zaopatrując się w soczewki kontaktowe w komplecie ze standardowymi „ciemnymi” okularami, pod względem zdrowotnym nie jest to najrozsądniejszy wybór. Zakup okularów ze szkłami korekcyjnymi wyposażonych w dodatkową nakładkę blokującą promienie UV to opcja wygodniejsza i zdecydowanie zdrowsza dla naszego wzroku, a przy tym jakże nowoczesna i stylowa.

Doskonały wybór męskich okularów z nakładką przeciwsłoneczną

Okulary z nakładką przeciwsłoneczną dla mężczyzn są niezwykle atrakcyjną pozycją w asortymencie sklepu internetowego e-okularnicy.pl. Stylowi panowie bez trudu wybiorą okulary dla siebie wśród ogromu modeli zróżnicowanych wzorniczo i stylistycznie, podobnie, jak mężczyźni ceniący wygodę i komfort. Doskonale zaprojektowane i wykonane z wielką dbałością modele okularów o nowoczesnej, zdecydowanej budowie pozwolą podkreślić zarówno indywidualizm, jak i każdą męską kreację. Uniwersalny design większości oprawek doskonale komponuje się bowiem zarówno ze sportowym czy casualowym strojem, jak i eleganckim ubiorem. Znajdziesz świetne wzory renomowanych marek Liw Lewant, Jens Hagen, czy Solano z doskonałym zabezpieczeniem przed promieniami UVA, UVB i UVC (filtr UV400). Nakładki dodatkowo wyposażono w filtr polaryzacyjny, niwelujący refleksy świetlne, poprawiający kontrast, jakość i ostrość widzenia – nieoceniony podczas jazdy samochodem.

Dziecięce oprawki okularowe z nakładką przeciwsłoneczną z polaryzacją Centrostyle Clip-on

Dziecięce oprawki okularowe z nakładką przeciwsłoneczną z polaryzacją Centrostyle Clip-on

Okulary z nakładkami Clip-on – nowatorsko, praktycznie i komfortowo

Klienci chętnie wybierają okulary z nakładką przeciwsłoneczną wyposażoną w magnes i montowaną w systemie Clip-on, bo jest to rozwiązanie praktyczne i komfortowe. Tego typu

„przesłonki” cieszą się ogromną popularnością już od wielu lat, z uwagi na funkcjonalność i dużą łatwość obsługi. Jednym ruchem dłoni można w ułamku sekundy zamienić swoje „tylko” korekcyjne okulary na okulary przeciwsłoneczne z korekcją. To wielka wygoda, a czasem natychmiastowa ulga dla zmęczonych ostrym słońcem oczu. Często też bezpieczeństwo, jak choćby w sytuacji utrudnionej widoczności na drodze.

Nie tylko panowie korzystają z okularów, które w jednej chwili ulegają metamorfozie. Również kobiety sięgają po okulary z nakładką z magnesem, które są wygodne i stylowe. A także niezwykle trwałe ze względu na zastosowanie najwyższej jakości materiałów. Delikatne, nowoczesne i ekologiczne poliamidy, używane do produkcji okularów z nakładką przeciwsłoneczną, cechuje wysoka plastyczność i odporność na uszkodzenia. Mimo zastosowania podwójnych szkieł, całość jest lekka i przyjazna dla delikatnej skóry twarzy. Codzienne użytkowanie tego rodzaju akcesoriów to duże ułatwienie dla pań i panów borykających się z wadą wzroku, szczególnie atrakcyjne zaś dla osób o dużej wrażliwości na światło.

Piękne i wyjątkowe damskie okulary Solano z elastycznego materiału

Okulary dla niej to modele o delikatnej stylistyce i niebanalnych kształtach, które dodają urody i są znakomitym dodatkiem do stroju. Dzięki ponadczasowemu wzornictwu, tak samo dobrze sprawdzą się w eleganckich, jak sportowych stylizacjach. Damskie okulary Solano z nakładką przeciwsłoneczną to modele wykonane z elastycznego, odpornego i ekologicznego poliamidu RILSAN® CLEAR. Materiał ma pochodzenie organiczne i niemal w połowie jest oparty na zasobach odnawialnych. Wybór takiego tworzywa ma kluczowe znaczenie dla codziennej wygody, gdyż wykonane z niego oprawki są lekkie (ale wyjątkowo mocne) oraz hipoalergiczne. Łącząc w sobie dwie funkcje – korekcji wzroku i profesjonalnej ochrony przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym – znacząco podnoszą komfort życia, szczególnie w okresach dużego nasłonecznienia. W nakładkach przeciwsłonecznych typu Clip-on zastosowano soczewki polaryzacyjne oraz filtry UV zapewniające stuprocentową ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Oprawki okularowe z nakładką przeciwsłoneczną z polaryzacją Clip-On Solano

Oprawki okularowe z nakładką przeciwsłoneczną z polaryzacją Clip-On Solano

Ochronne okulary dla dzieci z nakładką przeciwsłoneczną

Podobnie jak dorosłych, ostre słońce męczy także oczy najmłodszych. Szczególnie, że większość z nich spędza na powietrzu całkiem sporo czasu, zwłaszcza w słoneczne dni. Z myślą o dzieciach sklep e-okularnicy.pl przygotował korekcyjne okulary z nakładką przeciwsłoneczną w małych rozmiarach, o atrakcyjnym wzornictwie i kolorystyce. Modele dla naszych małych klientów są wykonane bardzo solidnie z uwzględnieniem typowo dziecięcych potrzeb. Najmłodszym polecamy nakładki przeciwsłoneczne na magnes do okularów korekcyjnych, które osłonią delikatne oczy przed ostrymi promieniami. To optymalne rozwiązanie dla dzieci z wadami wzroku, umożliwiające im doskonałe widzenie i ochronę w każdych warunkach.

Okulary sprawdzą się na placu zabaw oraz podczas gier i zabaw na świeżym powietrzu. W słoneczną pogodę okażą się nieodzowne, choć doskonale spełnią swoja rolę podczas większości dni roku. Okulary z nakładką przeciwsłoneczną dla dzieci mogą być również wykorzystywane jako zabezpieczenie przed światłem niebieskim emitowanym przez urządzenia elektroniczne. Doskonałe materiały, solidność i precyzyjne wykonanie to gwarancja bezproblemowego użytkowania.

Idealna para: okulary korekcyjne + nakładka przeciwsłoneczna

Zdecydowana większość osób uwielbia słoneczną pogodę, godziny spędzane na pikniku i plaży, a w promieniach słonecznych czuje się najlepiej. Jednak, jak pokazują badania, nadmiar promieni słonecznych może powodować ból głowy, trudności z widzeniem i ogólny światłowstręt. Szczególnie obecne zmiany klimatu zmuszają nas do zastosowania większej ochrony, zwłaszcza w te dni roku, kiedy ilość światła słonecznego jest największa, a skutki przeszarżowania z pobytem na słońcu - najsilniejsze. Wiemy, że najtrudniej jest poradzić sobie z oślepiającymi promieniami właśnie klientom z wadami wzroku. Dlatego, by wesprzeć ich w ochronie oczu, przede wszystkim do nich kierujemy ofertę okularów z nakładką przeciwsłoneczną. Specjalne nakładki - w zaskakująco prosty sposób i w jednej chwili, oraz zawsze, gdy pojawi się potrzeba - przemienią codzienne okulary korekcyjne w ciemne - przeciwsłoneczne.

Nakładka przeciwsłoneczna z polaryzacją to uniwersalne rozwiązanie pozwalające na komfortowe funkcjonowanie niezależnie od warunków panujących na zewnątrz. Bezkonkurencyjne walory estetyczne i innowacyjne materiały zapewniają im nowoczesny wygląd bez żadnych kompromisów.