Okulary dla dzieci – prawidłowy rozwój i bezpieczeństwo

Dzieciaki uwielbiają być aktywne i niemal ciągle w ruchu. Niekończące się zabawy w domu, szkole i na powietrzu, bieganie, szalone gonitwy, skoki na trampolinie i wspinaczki po drzewach i drabinkach, dynamiczne gry zespołowe i potyczki – mogłoby się wydawać, że wszystko to niemal wyklucza korzystanie z okularów. Nic bardziej mylnego! Z myślą o potrzebach najmłodszych borykających się z wadami wzroku, powstały specjalne, komfortowe i całkowicie bezpieczne korekcyjne okulary z elastyczną oprawą dla dzieci. To doskonałe rozwiązanie nie ogranicza tak istotnej dla rozwoju dziecka aktywności. Mało tego – umożliwia ją w pełni, bo co może być ważniejszego dla rozwijającego się organizmu niż skorygowane, prawidłowe widzenie?

Aktywność ruchowa zapewnia prawidłowy rozwój młodym organizmom, a aktywność ruchową zapewniają nasze okulary! Tak, by czas spędzony na wspólnych zabawach z rówieśnikami mógł być w pełni wykorzystany, czyli beztrosko, swobodnie i bez ciągłego, absorbującego uwagę sprawowania pieczy nad bezpieczeństwem swoich „drugich oczu”. Nasze oprawki nie spadają ani nie zsuwają się z noska w najmniej oczekiwanej chwili i zawsze pozwalają na nieskrępowaną, żywiołową zabawę. Nierzadko stają się niewidoczne, a czasem wręcz przeciwnie – z uwagi na atrakcyjne wzornictwo i kolorystykę – są prawdziwym powodem do dumy.

Korekcyjne okulary dla dzieci z elastyczną oprawą

W ostatnich latach coraz częstym zjawiskiem są wady wzroku u małych pacjentów, dlatego też okulary korekcyjne dla dzieci zdobywają coraz większą popularność. Świadomi rodzice, dbając o prawidłowy rozwój swoich pociech, starają się o jak najszybsze zaopatrzenie dziecka w szkła korekcyjne, kiedy tylko wada wzroku zostanie stwierdzona przez lekarza. To świetny trend, bowiem szybka reakcja gwarantuje powodzenie przyszłych terapii. Na szczęście wybór okularów dla dzieci, korygujących, z bezpieczną, elastyczną oprawą w ostatnich latach jest coraz większy. Przybywa modeli, które są bardzo wygodne i ładnie zaprojektowane tak, by skraść serca nawet najbardziej stylowych maluchów. Miękkie oprawki z elastycznymi zausznikami, konstrukcją typu flex lub dołączoną do zestawu taśmą za głowę spełnią wszystkie oczekiwania!

Czy da się przekonać malucha do noszenia okularów?

Zastanawiasz się, czy dzieci lubią nosić okulary? Odpowiedz na tak postawione pytanie nie jest łatwa, bowiem istotne będzie, o jakie okulary pytamy. Z pewnością takie, które są niewygodne, utrudniają zabawę czy niekorzystnie wpływają na wygląd – nie wzbudzą entuzjazmu naszej pociechy. Doskonale o tym wiemy, dlatego zebraliśmy w jednym miejscu modele, które dzieci pokochają. Jak również takie, których obecności nawet nie odczują, i to nawet podczas najbardziej intensywnych harców. Przekonanie malucha do konieczności noszenia komfortowych, miękkich i atrakcyjnych wizualnie okularków zdecydowanie nie powinno być trudne.

Zdarza się, że dzieci niechętnie współdziałają, gdy rodzice próbują zastosować się do zaleceń okulisty. Szczególnie gdy nie miały wcześniej okazji przymierzyć, obejrzeć i wypróbować naprawdę świetnych dziecięcych modeli. Wówczas w przekonaniu dziecka do współpracy pomogą najnowsze rozwiązania oferowane przez wyspecjalizowane w asortymencie dla dzieci marki optyczne. Ładne i wygodne okulary dla dzieci, korekcyjne, z bezpieczną, elastyczną oprawą są rozwiązaniem, które w pełni odpowiada na oczekiwania, zarówno dzieci, jak i rodziców. W sklepie e-okularnicy.pl oferujemy właśnie takie produkty dla maluchów, które otrzymały od lekarza zalecenie noszenia okularów.

Dziecięce oprawki do okularów korekcyjnych Miraflex Baby Plus

Dziecięce oprawki do okularów korekcyjnych Miraflex Baby Plus

Okulary dla dzieci – innowacyjność i świetne rozwiązania

Okulary dla dzieci powinny posiadać funkcje i udogodnienia, które sprawią, by najmłodsi czuli się naprawdę komfortowo oraz aby widzenie z bliska i daleka nie nastręczało najmniejszych trudności. Dlatego oprawki dla chłopców i dziewczynek mają szereg udogodnień, które sprawiają, że noszenie okularów nie kojarzy się z wyrzeczeniami i rezygnacją z ulubionych aktywności. Zaliczamy do nich miękkie i rozciągliwe nakładki na zauszniki, stopery lub gumki zapobiegające zsuwaniu oraz noski z możliwością regulacji.

Rodzice szczególnie doceniają okulary dla dzieci o elastycznej, bezpiecznej konstrukcji, dzięki której zarówno szkła, jak i obudowa są bardziej odporne na uszkodzenie. Taka stylistyka wcale nie oznacza nudy. Zróżnicowane wzornictwo i szeroka gama kolorystyczna sprawiają, że okularki intrygują przyszłych użytkowników. Kluczem do sukcesu jest znaleźć takie oprawki, które spodobają się dziecku. Na e-okularnicy.pl rodzice mają dostęp do wielu modeli, za którymi dzieci wprost przepadają!

Elastyczne okulary dla dzieci dopasowane do potrzeb

Okulary dla dzieci, korekcyjne, z bezpieczną, elastyczną oprawą są wykonane z najlepszych materiałów przy zastosowaniu nowoczesnej technologii i w oparciu o unikatowe rozwiązania. Do wyboru są oprawki elastyczne z plastiku, zapewniające idealne dopasowanie do głowy dziecka, przyjemnej w dotyku gumy i miękkiego tworzywa. Niezwykle bezpieczne, lekkie i elastyczne oprawki korekcyjne dla dzieci, jakie oferujemy, pochodzą od znanych, renomowanych producentów, o ugruntowanej pozycji i doskonałej opinii na rynku.

Świadomi faktu, że okulary dla dzieci trzeba częściej wymieniać, zadbaliśmy również o cenę - tak, by nie nadwyrężała domowego budżetu. Ponieważ malec szybko rośnie, a co za tym idzie - zmienia się obwód głowy i parametry twarzy - co jakiś czas zaistnieje potrzeba wymiany oprawek. Wada wzroku również będzie ewoluować - jeśli całkowicie się nie wygasi, konieczne będzie bieżące dostosowywanie mocy szkieł do aktualnego poziomu dysfunkcji. Wiemy, jak bardzo istotna jest również przystępna cena, dlatego oferujemy ją na większość dziecięcych modeli okularów.

Dziecięce oprawki do okularów korekcyjnych Miraflex Mayan 3

Dziecięce oprawki do okularów korekcyjnych Miraflex Mayan 3

Okulary dla dzieci – świetna cena i renomowani producenci

W naszym sklepie udowadniamy, że odporne na uszkodzenia, ładnie zaprojektowane i wygodne okulary dla dzieci, korekcyjne, z elastyczną oprawą wcale nie muszą być drogie. Oferujemy świetne, dziecięce modele w doskonałych cenach i na każdą kieszeń. Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi egzemplarzami okularów.

Firma Success przygotowała oprawki do okularów dla dzieci do korekty wzroku z przyjaznych materiałów w pełnej gamie kolorów i wzorów w konkurencyjnych cenach. Warto sięgnąć po bezpiecznie, lekkie i elastyczne oprawki korekcyjne, które są wyposażone z zauszniki rozginające się o 180 stopni. Model komfortowo dopasowuje się do twarzy dziecka. Z kolei Marka Penguin Baby oferuje kolorowe, lekkie i elastyczne oprawki z taśmą wpinaną dla najmłodszych użytkowników. Marka Safilo dostarcza trwałe dziecięce oprawy korekcyjne z zausznikami typu flex. Elastyczne oprawy z miękkiego tworzywa dla dzieci firmy Fisher Price to natomiast niezwykłe wzory i bajeczne barwne wariacje w ciekawych zestawieniach. Uwagę przyciągają też młodzieżowe oprawki Polaroid i Ray-Ban o zróżnicowanych kształtach i ciekawym designie oraz wiele innych wzorów i modeli. Jednym z najczęściej wybieranych producentów tego typu okularów jest Miraflex. To marka, która stawia na najwyższy poziom bezpieczeństwa oczu najmłodszych połączony z komfortem noszenia i pięknym wyglądem oprawek. Dziecięce okulary Miraflex wyróżniają się wysoką jakością i funkcjonalnością w każdej grupie wiekowej. Dodatkowo Miraflex stawia na nowoczesne rozwiązania pozwalające podnosić jakość okularów dla dzieci.

Przy zakupie okularów dla dzieci, korekcyjnych, z elastyczną, bezpieczną oprawą wraz z soczewkami sklep e-okularnicy.pl zapewnia bezpłatny montaż i dopasowanie do potrzeb małego użytkownika!