Łańcuszki

Łańcuszki

23 wyników

Łańcuszki i sznureczki – praktyczność i świetny wygląd

Łańcuszki, sznureczki i gumki do okularów to doskonały sposób na bezpieczeństwo naszych „drugich oczu” ale i świetny element stylizacyjny. Nie da się ukryć, że świetnie wyglądają, a nawet potrafią zdecydowanie podkreślić każdy strój. Złote i srebrne zawieszki do eleganckiego outfitu, kolorowe gumki i sznureczki do codziennych i sportowych zestawów – dodają charakteru, przyciągają uwagę i prezentują się wybornie. A do tego pilnują Twoich okularów przez zniszczeniem czy zagubieniem. Ileż to razy zdarzyło się odłożyć okulary w miejsce, o którym nie sposób pamiętać? Z łańcuszkiem czy opaską montowaną na zausznikach oprawek to już niemożliwe. Okulary zdjęte na chwile co najwyżej zawisną na szyi, czyli zawsze będą pod ręką. Nie sposób będzie zapodziać je, uszkodzić czy porysować. 

Ozdobne łańcuszki i łańcuchy do okularów

W naszej ofercie znajdują się subtelne łańcuszki w kolorze złota i srebra – gładkie, o drobnym splocie i dekorowane niczym wytworna biżuteria. Mamy także prawdziwy hit modowy - nieco grubsze oraz naprawdę duże, odważne łańcuchy z tworzywa o szerokich oczkach, marki Solano. Te ostatnie kupisz w wielu modnych kolorach, takich jak navy, turkus, brąz, żółty, błękitny, czerwony czy czarny, więc z łatwością pozwolą na podkreślenie każdego stroju. Łańcuszki i łańcuchy wyposażono w antypoślizgowe motylki, w które wystarczy wsunąć nauszniki, by zabezpieczyć swoje okulary i dodać uroku stylizacji. Gumowe zakończenia łańcuszka dają się przesuwać, więc swobodnie umieścisz je, zależności od upodobań, zarówno - klasycznie z tyłu, jak i nieco bardziej ekstrawagancko - z przodu.

Sznureczki i opaski do okularów – na sportowo

Dla miłośników sportowych i mniej wytwornych stylizacji przygotowaliśmy sznureczki i opaski do okularów o identycznej – ozdobnej i ochronnej funkcji. Tasiemki są lekkie i kolorowe i świetnie sprawdzą się w codzienności osób aktywnych. Sznurki wyposażone w gumowe elementy zaciskowe doskonale przytrzymają każdy typ okularów: codziennych i tych używanych wyłącznie do czytania, sportowych i przeciwsłonecznych. Amatorów typowo sportowej i awangardowej stylistyki ucieszą produkty SUITERS PRINT amerykańskiej marki Chroakies. To ozdobne, multikolorowe, elastyczne, wysokiej jakości, bawełniane opaski o długości 70 cm, które nasuwane na nauszniki przytrzymują okulary na swoim miejscu, zapewniając niespotykany komfort użytkowania.