Nakładane na korekcje

Nakładane na korekcje

24 wyników

Okulary przeciwsłoneczne nakładane na korekcję

Ostre słońce jest źródłem dużego dyskomfortu dla każdego z nas. Intensywne promienie słoneczne nie tylko ograniczają widzenie i wywołują efekt mimowolnego mrużenia powiek, ale również negatywnie wpływają na stan szczególnie delikatnego organu – oczu. Niezbędnym w okresie letnim atrybutem, chroniącym oczy i zwiększającym komfort podczas przebywania na zewnątrz, są okulary z ciemnymi szkłami. Niestety, znaczna część osób borykających się z wadą wzroku jest zmuszona zrezygnować z tych praktycznych szkieł na rzecz modeli z soczewkami korekcyjnymi. Nie musisz już wybierać między ochroną przed słońcem a odpowiednią ostrością – okulary przeciwsłoneczne nakładane na korekcję będą złotym środkiem między dwoma wariantami.

Funkcjonalne rozwiązania dla Twojej
wygody – okulary przeciwsłoneczne nakładane na korekcję

Z myślą o osobach szukających sposobu na ochronę oczu przed niekorzystnym wpływem słońca bez konieczności rezygnowania z noszenia szkieł korekcyjnych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania powstały okulary przeciwsłoneczne nakładane na korekcję. Praktyczne modele szczególnie dobrze sprawdzają się podczas prowadzenia samochodu – sytuacji, w której ostrość widzenia ma priorytetowe znaczenie dla zdrowia i bezpieczeństwa. Funkcjonalna konstrukcja okularów sprawia, że dodatkowa para nie zsuwa się i nie przekręca. Oferowane przez nas modele wyposażone zostały w soczewki z polaryzacją zapewniającą 100% ochrony przed promieniami UV-A i UV-B. Do ich produkcji wykorzystano wyłącznie wysokiej klasy materiały, odporne na uszkodzenia i czynniki zewnętrzne.

Twarzowe fasony

Okulary nakładane na korekcję są nie tylko funkcjonalne, ale również atrakcyjne wizualnie. Oferowane przez czołowych producentów modele dodadzą Ci atrakcyjności i pewności siebie. W sprzedaży znajdziesz wiele ciekawych fasonów z soczewkami i oprawkami w różnych kolorach. Zapraszamy do kontaktu – nasi doradcy pomogą Ci znaleźć optymalny wariant!