Okulary specjalne

Okulary specjalne

35 wyników

Okulary specjalne

Swoje oczy powinniśmy chronić nie tylko przed słońcem. Podczas uprawiania sportu, pracy zawodowej czy majsterkowania w garażu możemy podrażnić te szczególnie wrażliwe na czynniki zewnętrzne części ciała albo nawet je uszkodzić. Ponadto, nierzadko wykonywanie tych czynności wymaga precyzji, którą może zagwarantować jedynie założenie szkieł korekcyjnych czy powiększających. Z myślą o osobach poszukujących wysokiej jakości zabezpieczenia na oczy przygotowaliśmy szeroką ofertę okularów specjalnych, sprawdzających się w najróżniejszych sytuacjach. Sprawdź nasze propozycje i znajdź model spełniający Twoje indywidualne potrzeby!

Nowoczesne okulary specjalne dla większego bezpieczeństwa

Okulary specjalne projektowane są z myślą o konkretnych potrzebach. Wśród wielu modeli dostępnych w ofercie znaleźć można szczelne modele do pływania, zabezpieczające przed dostawaniem się wody do oczu, uniwersalne okulary ochronne z wkładką korekcyjną, maski do nurkowania, okulary do spawania i ułatwiające wykonanie makijażu. W ofercie nie zabrakło praktycznych dodatków do okularów: osłon bocznych do ochrony przed promieniowaniem uv i czynnikami mechanicznymi wykonanych z polimeru medycznego, wkładek do gogli, osłon na nos z miękkiego kewlaru, wkładek korekcyjnych, płynów do czyszczenia szkieł. Wszystkie produkty zapewniają ochronę oraz komfort użytkowania. Starannie zaprojektowane okulary specjalne nie zsuwają się i nie spadają, wyróżniają się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne.

E-okularnicy.pl – gwarancja jakości

W wirtualnym salonie optycznym e-okularnicy.pl znajdziesz wyłącznie najlepsze okulary specjalne z oferty uznanych producentów. Spełniające rygorystyczne normy produkty łączą w sobie komfort użytkowania, bezkompromisową jakość oraz atrakcyjną cenę. Nie jesteś pewien, jaki model będzie dla Ciebie odpowiedni? Zapraszamy do kontaktu – nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i znajdą produkt odpowiadający Twoim oczekiwaniom.