Do pływania

Do pływania

13 wyników

Niezawodne okulary do pływania

Pływanie to wymagająca dyscyplina sportu, jednak jej sumienne uprawianie przynosi organizmowi szereg korzyści. W trakcie wodnej aktywności ważne jest prawidłowe wykonywanie poszczególnych ruchów, stąd jest wskazane, by pływającej osoby nic nie rozpraszało. Jednym z akcesoriów poprawiających jakość treningu są okulary do pływania. Solidny egzemplarz znacząco wpłynie na efektywność wysiłku, dlatego warto w niego zainwestować.

Trwałe, nieprzepuszczalne i korygujące wadę wzroku

Pierwszą cechą, jaką należy wziąć pod uwagę przed kupnem, jest wytrzymałość. Jej miarą są materiały, z jakich wyprodukowano okulary do pływania. Do najlepszych zalicza się poliwęglan, bo gwarantuje odporność na uderzenia – wytwarza się z niego również soczewki. Dodatkowo właściwości antyalergiczne zapobiegają zmianom skórnym. To bardzo przydatne rozwiązanie, gdyż okulary używane są w różnych środowiskach wodnych: słonych, słodkich i chlorowanych. W każdym z nich nie wpływają negatywnie na skórę, umożliwiając swobodną rekreację.

Okulary do pływania nie spełniałyby swojego podstawowego zadania, gdyby przepuszczały wodę. W naszej ofercie znajdują się tylko sprawdzone modele, których jakość jest niepodważalna. Oprawy wyposażone w ssące uszczelki zapobiegają przedostaniu się wody i podrażnieniom spojówek. Taśmy stabilizujące dodatkowo wykluczają ryzyko przemieszczenia. Wszystkie okulary do pływania na e-okularnicy.pl idealnie dopasowują się do kształtu twarzy, nie wywierając bolesnego nacisku na oczodoły i kość nosową.

Szkła umieszczone w obudowie mogą być odpowiedzialne za więcej niż sam przejrzysty widok podczas nurkowania. Montaż soczewek korekcyjnych pomoże także przy leczeniu wad wzroku. Tego typu udogodnienie jest wartą rozważenia opcją w przypadku osób borykających się choćby z astygmatyzmem lub innymi dolegliwościami. 

Okulary do pływania na miarę potrzeb

Oferujemy okulary do pływania uznanych marek w korzystnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi egzemplarzami. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający znajdą coś dla siebie.