Okulary przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne

Dopasuj parametry:
  • 63,00 zł - 547,00 zł499 wyników

Okulary przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne pełnią podwójną funkcję: wysmakowanego akcentu podkreślającego indywidualny styl oraz praktycznego dodatku chroniącego oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV. Z myślą o osobach szukających niezawodnych produktów, łączących w sobie bezkompromisowy standard i modny design, stworzyliśmy ofertę okularów przeciwsłonecznych dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Poznaj bliżej oferowane modele i znajdź wariant dla siebie!

Wysokiej klasy okulary przeciwsłoneczne receptą na zdrowe oczy 

Intensywne słońce w długofalowej perspektywie negatywnie wpływa na wzrok. Zawarte w świetle słonecznym promienie ultrafioletowe UV-A nie są blokowane przez powłokę ozonową, przez co mogą prowadzić do uszkodzenia włókien kolagenowych będących budulcem rogówki i soczewki oraz szczególnie wrażliwej tkanki – siatkówki. Prostym sposobem na odseparowanie swoich oczu od szkodliwych czynników jest zakładanie okularów przeciwsłonecznych. W sklepie e-okularnicy.pl znajdziesz nowoczesne okulary z filtrami UV oraz polaryzacją. Wśród dostępnych wariantów nie zabrakło modeli wyposażonych w szkła korekcyjne. Dzięki przejrzystemu konfiguratorowi z łatwością dobierzesz soczewki korekcyjne przeciwsłoneczne lub fotochromowe dostosowane do Twojej wady wzroku i indywidualnych potrzeb. Osobom aktywnym polecamy okulary przeciwsłoneczne o specjalistycznej, pewnie leżącej na głowie konstrukcji zapobiegającej przedostawaniu się światła, wyposażonej w wentylowane noski, poprawiające przepływ powietrza. Wysoki kontrast zapewnia doskonałą widoczność w każdych warunkach, na przykład podczas szusowania po stoku.

Wyraź siebie!

Uwielbiasz formalną elegancję? A może kochasz niezobowiązujące, luźne stylizacje? Niezależnie od tego, jaki styl jest Ci najbliższy, możesz mieć pewność, że w naszym salonie znajdziesz okulary idealnie współgrające z Twoim temperamentem i garderobą. Rozbudowany katalog tworzy ogrom różnorodnych modeli o zróżnicowanych kształtach, rozmiarach i kolorystyce, dzięki czemu każdy klient znajdzie fason podkreślający urodę i dodający szyku.