Do komputera

Do komputera

23 wyników

Okulary do komputera odpowiedzialne za skuteczną ochronę wzroku

Technologiczna rewolucja uzależniła nas od elektroniki. Nawet teraz, przeglądając naszą stronę internetową, korzystasz z zaawansowanego urządzenia emitującego szkodliwe dla Twoich oczu promieniowanie. Jednak skoro tu jesteś, to zdałeś sobie z tego sprawę i podejmujesz środki zaradcze. Okulary do komputera bądź innego sprzętu, z jakim masz styczność przez znaczną część doby, są zatem przeznaczone właśnie dla Ciebie.

Okulary Anti Blue Light orężem w walce z promieniowaniem

Niebieskie światło towarzyszące różnego rodzaju monitorom wpływa niekorzystnie na nasz wzrok. Długa ekspozycja prowadzi do zmęczenia oczu, ich suchości i uczucia pieczenia. Nierzadko powoduje też bóle głowy. W konsekwencji może dojść do pogorszenia widzenia z bliska i zwyrodnienia plamki żółtej, a taka przypadłość nieleczona prowadzi nawet do ślepoty.

Lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszym sztandarowym produktem, jakim są okulary do komputera Anti Blue Light. Skutecznie chronią one przed niebieskim światłem i są doskonałym orężem w walce z negatywnymi skutkami jego oddziaływania. Dodatkowo zwiększają przejrzystość i gwarantują lepszy kontrast oraz charakteryzują się wysoką odpornością na zarysowania. Ponadto specjalna powłoka zapobiega powstawaniu uciążliwych zabrudzeń.

Praktyczne okulary do komputera z antyrefleksem

Wartą rozpatrzenia propozycją są również okulary z antyrefleksem – do komputera bądź pracy z innymi urządzeniami będą jak znalazł. Z racji swoich właściwości rozpraszających odblaski docenią je także kierowcy, gdyż dzięki nim lepiej skupią się na drodze. Okulary z antyrefleksem są zalecane choćby chirurgom czy informatykom. Okuliści rekomendują je osobom wykonującym zawody w znacznej mierze angażujące wzrok.

Okulary do komputera z antyrefleksem cechują się nie tylko cennymi z punktu widzenia użytkownika parametrami. Wszystkie modele soczewek dostępne w naszym sklepie da się łatwo zaadaptować do różnych typów oprawek, stąd możliwości personalizacji jest naprawdę dużo.

Kompletne okulary do komputera z antyrefleksem i Anti Blue Light

W naszej ofercie znajdują się zarówno modne oprawki, jak i soczewki z filtrem oraz powłokami ochronnymi. Zamawiając u nas zarówno oprawy okularowe, jak i szkła, nie zapłacisz dodatkowo za wykonanie całych okularów.

W naszym sklepie znajdują się:

  • okulary do komputera, których nie trzeba ściągać i odkładać do etui, wychodząc z domu – ich soczewki pomagają chronić wzrok nie tylko przed niebieskim światłem, ale też przed promieniowaniem UV;
  • okulary Blue Light i z antyrefleksem, które mają wyjątkowo cienkie szkła – są one cieńsze nawet o 40% od tradycyjnych soczewek. Prezentują się estetycznie i zapewniają komfort noszenia;
  • szkła o wysokiej przejrzystości i z warstwą oleofobową, która pomaga utrzymać je w czystości;
  • szkła z antystatyczną powierzchnią, która zapobiega osiadaniu na nich kurzu.

Okulary do komputera z antyrefleksem i Anti Blue Light dopasowane do wady wzroku

Wada wzroku może się pogłębiać, jeśli gorzej widzące oczy nie są odpowiednio chronione. Niebieskie światło emitowane przez monitory komputerowe, smartfony czy tablety dodatkowo męczy, nadwyręża, a w skrajnych przypadkach może nawet uszkodzić narząd wzroku.

W naszej ofercie znajdują się kompletne okulary do komputera z antyrefleksem i filtrem Blue Light. Mają one soczewki potrójnie wspomagające wzrok. Takie szkła pomagają lepiej widzieć (w tym zwiększyć kontrast barw), zmniejszyć uczucie zmęczenia oczu, a także chronić narząd wzroku.

U nas możesz zamówić okulary do komputera z antyrefleksem i filtrem światła niebieskiego także bez recepty. Jednak jeśli podejrzewasz u siebie wadę wzroku, zgłoś się do optometrysty i okulisty. Na podstawie zaleceń od specjalistów wykonamy dla Ciebie okulary Blue Light z soczewkami o optymalnej mocy, które pomogą Ci lepiej widzieć.

Okulary zerówki Blue Control dla każdego

Nie musisz mieć stwierdzonej wady wzroku, by nosić okulary. Zerówki Blue Control polecane są wszystkim, którzy chcą zadbać o swoje oczy i uchronić je przed dokuczliwymi schorzeniami.

Okulary Blue Light i z powłoką antyrefleksyjną, ale bez dodatkowych dioptrii, wspomagają profilaktykę ochrony wzroku. Mogą pomóc Ci zmniejszyć ryzyko pogorszenia i zmniejszenia ostrości widzenia oraz chorób oczu. Stanowią one znakomitą barierę dla niebieskiego światła, a poza tym znakomicie wyglądają. Odczujesz ich dobroczynne działanie i przy okazji będziesz doskonale się prezentować. Wykorzystasz je zarówno w biurze, jak i w domu w trakcie seansu telewizyjnego.

 Nie zwlekaj i zamów je już dziś.