Do komputera

Do komputera

20 wyników

Okulary do komputera odpowiedzialne za skuteczną ochronę wzroku

Technologiczna rewolucja uzależniła nas od elektroniki. Nawet teraz, przeglądając naszą stronę internetową, korzystasz z zaawansowanego urządzenia emitującego szkodliwe dla Twoich oczu promieniowanie. Jednak skoro tu jesteś, to zdałeś lub zdałaś sobie z tego sprawę i podejmujesz środki zaradcze. Okulary do komputera bądź innego sprzętu, z jakim masz styczność przez sporą część doby, są zatem przeznaczone właśnie dla Ciebie.

Okulary Anti Blue Light orężem w walce z promieniowaniem

Niebieskie światło towarzyszące różnego rodzaju monitorom niekorzystnie wpływa na nasz wzrok. Długa ekspozycja prowadzi do zmęczenia oczu, ich suchości i uczucia pieczenia. Nierzadko powoduje też bóle głowy. W konsekwencji może dojść do pogorszenia widzenia z bliska i zwyrodnienia plamki żółtej, a taka przypadłość nieleczona prowadzi nawet do ślepoty.

Lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszym sztandarowym produktem, jakim są okulary Anti Blue Light. Skutecznie chronią przed niebieskim światłem i są doskonałym orężem w walce z negatywnymi skutkami jego oddziaływania. Dodatkowo zwiększają przejrzystość i gwarantują lepszy kontrast oraz charakteryzują się wysoką odpornością na zarysowania. Ponadto specjalna powłoka zapobiega powstawaniu uciążliwych zabrudzeń.

Praktyczne okulary z antyrefleksem

Wartą rozpatrzenia propozycją są również okulary z antyrefleksem – do komputera bądź pracy z innymi urządzeniami będą jak znalazł. Z racji swoich właściwości rozpraszających odblaski docenią je także kierowcy, gdyż dzięki nim lepiej skupią się na drodze. Okulary z antyrefleksem zalecane są choćby chirurgom czy informatykom. Okuliści rekomendują je osobom wykonującym zawody w znacznej mierze angażujące wzrok. 

Okulary z antyrefleksem cechują się nie tylko cennymi z punktu widzenia użytkownika parametrami. Wszystkie modele soczewek dostępne w naszym sklepie da się łatwo zaadaptować do różnych typów oprawek, stąd możliwości personalizacji jest naprawdę sporo.

Okulary zerówki Blue Control dla każdego

Nie musisz mieć stwierdzonej wady wzroku, by nosić okulary. Zerówki Blue Control polecane są wszystkim, którzy chcą zadbać o swoje oczy i uchronić je przed dokuczliwymi schorzeniami. Stanowią znakomitą barierę dla niebieskiego światła, a poza tym rewelacyjnie wyglądają. Odczujesz ich dobroczynne działanie i przy okazji będziesz świetnie się prezentować. Wykorzystasz je zarówno w biurze, jak i w domu w trakcie seansu telewizyjnego. Nie zwlekaj i zamów je już dziś.