Pielęgnacja

Pielęgnacja

Dopasuj parametry:  • 5,00 zł - 68,00 zł
54 wyników

Pielęgnacja okularów – niezwykle ważna sprawa

Czyste okulary to gwarancja nie tylko schludnego i estetycznego wyglądu, ale i zdrowych oczu, które męczą nieprzezroczyste szkła, ryski i plamki, zmuszające wzrok do ciągłego wysiłku. Brudne szybki to prosta droga do problemów z koncentracją, osłabienia wzroku i częstego bólu głowy. Tymczasem sposób na czyste okulary jest niezwykle prosty – płyn do czyszczenia i odpowiednia ściereczka! Podczas gdy w domu z umyciem okularów poradzimy sobie nawet za pomocą strumienia wody i mydła, w pracy lub samochodzie przyda się choćby najskromniejszy - zestaw do pielęgnacji soczewek. W tej roli najlepiej sprawdzają się podręcznych wymiarów płyny z atomizerami i kieszonkowe ściereczki, które z powodzeniem schowamy do najmniejszej kieszonki torebki. 

Doskonale skuteczne płyny do czyszczenia i anty-fog

W naszym sklepie znajdziesz płyny do czyszczenia okularów renomowanych marek, takich jak Chemax, HAYNE czy SeeGreen w malutkich pojemniczkach 15 i 25-mililitrowych, średnich opakowaniach 100 ml czy nawet całkiem dużych butelkach 250 ml. Środki w nadzwyczaj szybki sposób usuwają zabrudzenia i dezynfekują okulary, nie naruszając przy tym ich warstwy ochronnej oraz nie ingerując w powłoki zwiększające funkcjonalność soczewki. Dla osób zmagających się z uczuleniami przygotowano wersje antyalergiczne pozbawione alkoholu. Wszystkie środki skutecznie i bez wysiłku czyszczą okulary z każdego rodzaju materiału i z rozmaitymi powłokami. Wystarczy spryskać szkła płynem i przetrzeć miękką ściereczką przeznaczoną do czyszczenia soczewek. Jesienią i zimą warto sięgnąć po płyny typu anty-fog, dzięki którym nasze okulary nie będą pokrywać się parą wodną pod wpływem szybkich zmian temperatury.

Mięciutkie ściereczki do ochrony szkieł okularów

Oferujemy miękkie i niezwykle delikatne ściereczki do czyszczenia szkieł okularowych wykonane z mikrowłókien, które doskonale czyszczą szklane i plastikowe soczewki okularów, chroniąc przed zarysowaniem. Szmatki szybko i skutecznie usuwają wszelkie zabrudzenia, takie jak kurz, tłuszcz czy wszelkiego typu osady, nie naruszając przy tym powłoki ochronnej soczewki. Dlatego świetnie nadają się nie tylko do okularów, ale i innych delikatnych powierzchni, m.in. obiektywów aparatów czy ekranów. Praktyczne zastosowanie to nie wszystko – nasze ściereczki równie dobrze wyglądają, jak czyszczą! Bo przecieranie okularów wcale nie musi być nudne! Do wyboru są zarówno ekskluzywne poliestrowe ściereczki japońskiej marki Toraysee, szmatki B&S Premium o wymiarach 30 x 30 cm w rozmaitych, eleganckich kolorach, jak i fantazyjne mini ściereczki Promacy z wielobarwnymi nadrukami deseni i fotografii - dla pań, panów i najmłodszych.