Gogle

Gogle

Dopasuj parametry:


  • 82,00 zł - 83,00 zł

Jest 1 produkt.

Gogle – komfort, bezpieczeństwo i świetny wygląd 

Gogle narciarskie i snowboardowe to niezbędna część ekwipunku każdego miłośnika białego szaleństwa. Zjazdy ze stoku podczas mroźnej aury, padającego śniegu, ostrego słońca i wiatru mogą nie skończyć się najlepiej, jeśli nie osłonimy oczu. Szczególnie podczas rajdów w wyższych partiach gór, gdzie pogoda potrafi być kłopotliwa i nieprzewidywalna, potrzeba okularów, które nie tylko ochronią oczy i delikatną skórę wokół nich, lecz także poprawiają i wyostrzają obraz. Szybka jazda wymaga doskonałej spostrzegawczości i błyskawicznych reakcji, nie można pozwolić sobie na ograniczenie pola widzenia, zamglenie czy oślepienie światłem. Dobrej jakość gogle, jakie oferujemy, uczynią zabawę na stoku bezpieczną, beztroską i ekscytującą. A przy okazji świetnie się zaprezentują robiąc wrażenie na współtowarzyszach śnieżnej gali na stoku i pod wyciągiem. 

Gogle dla użytkowników okularów korekcyjnych

Wszystkie gogle, jakie oferujemy, dają możliwość montażu szkieł korekcyjnych lub wkładki na soczewki okularowe. To świetna wiadomość dla osób na co dzień używających okularów i dla rodziców dzieci z wadą wzroku. Od teraz wystarczy zamienić tradycyjne szkła na korekcyjne gogle lub samodzielnie zamontować we wnętrzu okularów śnieżnych odpowiednie wkładki korekcyjne. Opracowano je w taki sposób, by dzięki elastycznym wąsom, pozostawały niezmiennie na swoim miejscu – tuż przed szybką - nawet podczas intensywnego szusowania i zaawansowanych aktywności, jak skoki czy snowboardowe akrobacje. Zarówno gogle, jak i wkładki znajdziesz w rozmaitych rozmiarach, które pozwolą idealnie dopasować szkła do indywidualnych potrzeb.

Świetnej jakości gogle o doskonałych parametrach 

W naszym sklepie znajdziesz gogle o różnorodnych wymiarach soczewek i mostków od renomowanych firm, takich jak np. Julbo, Aquaviz, czy Leader. By jak najdokładniej dopasować okulary do wielkości głowy, budowy twarzy i układu oczu, stworzono całą gamę produktów damskich, męskich i dziecięcych o rozmaitej stylistyce. Cechuje je wysokiej jakości wykonanie przy użyciu doskonałych materiałów. Wszystkie gogle posiadają szybki gwarantujące najlepszą optykę, o kształcie skutecznie niwelującym zniekształcenia i umożliwiającym maksymalnie szeroki kąt widzenia oraz filtry z ochroną przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. W zależności od preferowanych warunków jazdy (w dzień lub wieczorami) oraz rozmaitych warunków atmosferycznych można wybierać między rozmaitymi kolorami o zróżnicowanych właściwościach.