Do makijażu

Do makijażu

Dopasuj parametry:


  • 39,00 zł - 83,00 zł
2 wyników

Okulary do makijażu

Pociągnięcie idealnej kreski na powiece, nałożenie cieni do powiek czy tuszu do rzęs wymaga precyzji i skupienia. Wykonanie makijażu komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy przez wadę wzroku tracimy ostrość widzenia. Czy osoby mające problem z widocznością obiektów znajdujących się blisko ich twarzy muszą rezygnować z nakładania kosmetyków? Niekoniecznie! Oto okulary do makijażu – praktyczne akcesorium, dzięki któremu nie będziesz musiała się ograniczać!

Okulary do makijażu – jak to działa?

Dzięki temu nowoczesnemu rozwiązaniu możliwe staje się wykonywanie makijażu oczu przy jednoczesnym nałożeniu szkieł korekcyjnych na nos. Jak to działa? Okulary do makijażu wyposażone zostały w pojedyncze szkło, które można niezależnie opuszczać i podnosić. Aby pomalować prawe oko, wystarczy jednym ruchem przełożyć szkło na lewą stronę. W ten sposób zyskujesz swobodny dostęp do jednej strony twarzy, a „wolne” oko otrzymuje wsparcie w postaci szkła korekcyjnego zapewniającego ostre widzenie. 

Okulary do makijażu są niezwykle lekkie i poręczne, więc możesz wrzucić je do niewielkiej torebki czy kosmetyczki. Oprawy wykonane z poliwęglanu charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia i czynniki zewnętrzne. Wśród dostępnych okularów do makijażu znajdziesz warianty różniące się wzornictwem oraz parametrami: szerokością oprawy i mostka, długością zausznika, wysokością i kształtem soczewki. Okulary do makijażu spełnią oczekiwania osób o zróżnicowanej wadzie wzroku, począwszy od +1,0 i kończąc na +7,0. Prosty w obsłudze konfigurator umożliwia dostosowanie okularów do indywidualnych potrzeb.

E-okularnicy – okulary skrojone na Twoją miarę

Wirtualny salon optyczny e-okularnicy.pl oferuje wyłącznie produkty najwyższej jakości. Okulary do makijażu, klasyczne modele korekcyjne i okulary przeciwsłoneczne prezentowane na naszej stronie pochodzą wyłącznie z ofert uznanych producentów. Co ważne, proponowane produkty łączą w sobie praktyczne rozwiązania, bezkompromisowy standard, modny design i atrakcyjną cenę.