Solano Płyn Anti-Fog czyszczący przeciw zaparowaniu okularów

26,00 zł

Szczegóły:

 • Termin realizacji zamówienia
  2-3 dni robocze
 • Przeznaczenie
  pielęgnacja
 • Wymiary
  37 ml

Opis produktu:

Solano płyn anti-fog do doskonały płyn zapobiegający parowaniu szkieł. Ten niezwykle skuteczny preparat w poręcznym opakowaniu chroni soczewki okularowe przed zaparowaniem niezależnie od panujących warunków. Poza tym dodatkowo zabezpiecza szkła okularów przed zabrudzeniem. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy na co dzień muszą nosić okulary. Płyn Solano przeciw parowaniu szkieł sprawdzi się również podczas pobytu w okularach na zewnątrz i w przypadku nałożenia maseczki. Jak to działa? Wystarczy dokładnie wyczyścić okulary przed wyjściem i przetrzeć suchą ściereczką do czyszczenia. 

Do jakich okularów można użyć płyn anti-fog Solano?

Płyn Solano ma wszechstronne zastosowanie. Doskonale nadaje się do niemal wszystkich materiałów - możesz nim czyścić soczewki szklane, plastikowe, z poliwęglanu i trivexu. Nie niszczy powłoki antyrefleksyjnej. Idealnie sprawdzi się więc w przypadku okularów korekcyjnych, które nosisz na co dzień lub do czytania. Z powodzeniem możesz go jednak użyć do okularów przeciwsłonecznych, a także przyłbic, gogli narciarskich oraz okularów do pływania. W każdym przypadku zabezpieczy Cię przed ich zaparowaniem i osłabieniem jakości widzenia. 

Solano Anti-Fog Lens Cleaner to specjalny skuteczny płyn, który chroni okulary przed zaparowaniem w każdych warunkach, a dodatkowo zabezpiecza soczewki okularowe przed zabrudzeniem.

 • Idealny do okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych, przyłbic, gogli narciarskich oraz okularów do pływania.
 • Doskonale nadaje się do zastosowania z każdym materiałem: szkło, plastik, poliwęglan, trivex
 • Przyjazny dla powłok antyrefleksyjnych.

Sposób użycia:

Nanieść płyn z obu stron soczewki. Przetrzeć suchą ściereczką do czyszczenia.

Ilość